ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Streszczenia

Jednostronicowe streszczenia doniesień (w formie elektronicznej, pliki MS Word, czcionka Times New Roman 12pt., odstęp pojedynczy) prosimy przesłać (w nieprzekraczalnym terminie) do 30 czerwca 2018 r. na  adres Przewodniczących Sekcji.

Streszczenie powinno zawierać:

  • tytuł artykułu w języku polskim i angielskim,
  • nazwiska i pełne imiona autorów,
  • afiliację (zakład, uczelnia, miasto, e-mail).

Prosimy o zachowanie formy przyjętej w załączonej formatce streszczenia.

 

Prezentacja doniesienia:

w formie plakatu o maksymalnych wymiarach 70cm szerokość x 90cm wysokość do przyklejenia taśmą, wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

 

Przewodniczący sekcji:

  1. Sekcja Chowu i Hodowli Bydła - prof. dr hab. Piotr Guliński - guln@uph.edu.pl
  2. Sekcja Chowu i Hodowli Trzody Chlewnej - prof. dr hab. Anna Rekiel - anna_rekiel@sggw.pl
  3. Sekcja Chowu i Hodowli Owiec i Kóz - prof. dr hab. Tomasz Gruszecki - tomasz.gruszecki@up.lublin.pl
  4. Sekcja Chowu i Hodowli Koni - dr hab. Iwona Janczarek - iwona.janczarek@up.lublin.pl
  5. Sekcja Chowu i Hodowli Zwierząt Futerkowych - prof. dr hab. Grażyna Jeżewska-Witkowska - grazyna.jezewska@up.lublin.pl
  6. Sekcja Chowu i Hodowli Drobiu - prof. Anna Wójcik - awojcik@uwm.edu.pl
  7. Sekcja Chowu i Hodowli Zwierząt Towarzyszących i Dzikich - prof. dr hab. Leszek Drozd - leszek.drozd@up.lublin.pl
  8. Sekcja Praktyki Hodowlanej - dr hab. Henryk Malec - hmalec@zwdmalec.pl

SESJA MŁODYCH NAUKOWCÓW: dr hab. Anna Chmielowiec-Korzeniowska - anna.korzeniowska@up.lublin.pl

 

FORMATKA STRESZCZENIA

 


 

patronaty

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Zapoznaj się z Polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.